Κατηγορίες
Ποδόσφαιρο

Βαθμολογία: Επέστρεψε στη 2η θέση ο Άρης!

Βαθμολογία: Επέστρεψε στη 2η θέση ο Άρης! Επιστροφή στη 2η θέση για τον Άρη μετά τη νίκη της ομάδαςμε 0-2 στο ΟΑΚΑ κόντρα στην ΑΕΚ. Οι “κιτρινόμαυροι” πέτυχαν το έβδομο “διπλό” για φέτος ενώ έφτασαν στους 42 βαθμούς.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων για την 21η αγωνιστική:

Ατρόμητος-Παναθηναϊκός: 2-3ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης: 2-2Βόλος-Αστέρας Τρίπολης: 0-1Ολυμπιακός-ΟΦΗ: 3-0ΑΕΚ-Άρης: 0-2 Αύριο η αγωνιστική ολοκληρώνεται με τον αγώνα Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα στις 19:30 ενώ το ματς Λαμία-ΑΕΛ αναβλήθηκε.

Αναλυτικά η βαθμολογία:

Ολυμπιακός 57Άρης 42ΠΑΟΚ 40ΑΕΚ 40Παναθηναϊκός 38Αστέρας Τρίπολης 36Ατρόμητος 25Βόλος 24Απόλλων Σμύρνης 19ΟΦΗ 19ΠΑΣ Γιάννινα 18Παναιτωλικός 13Λαμία 11ΑΕΛ 9

newsbase.gr Το ειδησεογραφικό Site για τους Αρειανούς. Από οπαδούς για οπαδούς!

Διαβάστε το επόμενο 15 λεπτά πριν

Αθανασιάδης: «’Ηταν ένα δύσκολο αποτέλεσμα, συγγνώμη εκ μερους μας από τον κόσμο μας» 26 λεπτά πριν

Τα “κλικ” της νίκης στο ΟΑΚΑ από την ΠΑΕ Άρης! (photos) 42 λεπτά πριν

Δεληζήσης: «Είμαστε μεγάλη ομάδα με υψηλούς στόχους! Κάναμε σπουδαία εμφάνιση σήμερα» 46 λεπτά πριν

(VIDEOS) Πανηγυρισμοί στα αποδυτήρια για τον Άρη με συνθήματα και… ζεμπεκιές! 1 ώρα πριν

Σύνθημα πρόκρισης από Ναζλίδη: «Πάμε να περάσουμε από τον Ολυμπιακό» 1 ώρα πριν

Μπερτόγλιο: «Σκοπός μας να κερδίζουμε και έτσι θέλουμε να συνεχίσουμε! Μου αρέσει να παίζω για αυτή την φανέλα!» 1 ώρα πριν

Τραγικό το VAR, θα ακύρωναν το πρώτο γκολ του Άρη με τον τρόπο που το είδαν! (pic) 1 ώρα πριν

ΠΑΕ Άρης για το “διπλό”: «Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη!» (pic) 1 ώρα πριν

Χιμένεθ: «Πληρώνουμε ακριβά τον λογαριασμό» 2 ώρες πριν

(VIDEO) Οι καλύτερες στιγμές και τα γκολ του Άρη για το “διπλό” στο ΟΑΚΑ!